Linux Hosting

Similar Articles

Linux Hosting


Hostimi nė Linux ėshtė hostimi me i perdorur sot per sot. I bazuar mbi Sisteme Shfrytezimi Linux ai jep teper sigur administratoreve te faqeve dhe mundeson nje sere modulesh Open Source.


Nė secilėn paketė suportohen modulet e ndryshme si PHP 5.x, Perl 5, Ruby on Rails, MySQL dhe SSI. Nė faqen e administrimit keni mundėsinė tė shtoni nė mėnyrė tė pavarur adresa emaili sipas dėshirės suaj, tė ndryshoni fjalėkalimin tuaj tė hapėsirės apo tė emailit, tė mbroni me fjalėkalim direktoritė tė cilat nuk dėshironi qė ti vizitojė kushdo por vetėm personat tė cilėve u jepni fjalėkalimin, tė krijoni rezervė tė hapėsirės tuaj dhe ta shkarkoni atė nė kompjuterin tuaj, si dhe mundėsira tė tjera qė mund ti gjeni nė dokumentacionin ndihmues tė pėrdorimit tė hapėsirės tek faqja Mbėshtetje.1000MB Host + 10 000 MB Bandwidth/muaj + 50 Llogari emaili POP3 + Subdomain te pakufizuar + 5 Databaza MySQL + PHP / PERL /Python
Vetem per 5 Euro / muaj! Klikoni ketu per te porositur kete pakete


5000MB Host + 20 000 MB Bandwidth/muaj + 150 Llogari emaili POP3 + Subdomain te pakufizuar + 10 Databaza MySQL + PHP / PERL / Python / Java + e shume te tjera
Vetem per 10 Euro / muaj! Klikoni ketu per te porositur kete pakete
Aktualisht te gjithe serverat tane Linux mbeshteten mbi Cent OS dhe RedHat. Serverat me te rinj do te jene te gjithe me Debian.

Red Hat LinuxCent OS